σας ενημερώνουμε ότι την Παρασκευή 23 Μαρτίου 2018 το πρόγραμμα του σχολείου μας θα διαμορφωθεί ως εξής:

•     8:30 ? 10:00 θα πραγματοποιηθεί η σχολική μας γιορτή για την επέτειο της 25ης Μαρτίου 1821 από τους μαθητές/τριες της Στ΄τάξης.
  •     10:00 ? 11:00 θα γίνει ενημέρωση γονέων για την αγωγή και πρόοδο των μαθητών/τριών καθώς και η επίδοση βαθμολογίας του Β΄ τριμήνου.
  •     11:00 ? 13:15 θα γίνει συνεδρίαση του συλλόγου διδασκόντων για τρέχοντα παιδαγωγικά θέματα του σχολείου μας.

Σας υπενθυμίζουμε ότι η εφαρμογή της δράσης: «Η τσάντα στο σχολείο» για τον μήνα Μάρτιο θα πραγματοποιηθεί το Σαββατοκύριακο 24 ? 25 Μαρτίου.

Από τον Σύλλογο Διδασκόντων